středa 19. srpna 2015

Klidná hra barev

Autor: Julie Anson
Nakladatel: Beta
Rok vydání: 2015
Žánr: relaxace, omalovánky
  
Anotace:
Toužíte po příjemné chvilce klidu? Sáhněte po nových omalovánkách pro dospělé z nakladatelství Beta. Vybarvování uklidňujících obrázků se ve světě stává velmi populární – a není divu. Spěch a stres dnešní doby nás nutí zastavit se a načerpat nové síly. Usedněte na pár minut s pastelkou v ruce, uvolněte se a rozvíjejte tvořivost a fantazii. Klidná hra barev vás pohladí harmonickými tvary a zaoblenými liniemi.
Dojmy a hodnocení

Klidná hra barev jsou omalovánky pro dospělé slibující odpočinek, relaxaci a načerpání nových sil. Ze svého pohledu mohu říci, že tomu tak skutečně je a teď se už pojďme podívat, co se v knize ukrývá.

Na kvalitním papíře najdete mnoho krásných motivů, ve kterých si jistě každý najde své oblíbence. Některé vzory jsou jemnější, jiné naopak dominují silnými liniemi zvýrazňující celou stranu.


Výhodou je, že každá kresba je pouze z jedné strany. Nemusíte se tedy bát, že si zničíte obrázek na druhé straně. Navíc se tak nabízí možnost vystřihnout celou kresbu a nechat si ji například zarámovat, aniž byste se museli rozhodovat, kterou stranu s ornamentem si vybrat.


 Pokud se chcete odreagovat, psychicky si odpočinout a vrátit se do dětství v přítomnosti omalovánek, omalovánky pro dospělé vám vřele doporučuji. Klidná hra barev je jednou z variant antistresových omalovánek, které nakladatelství Beta nabízí. Další můžete nalézt zde.Za poskytnutý recenzní výtisk mnohokrát děkuji nakladatelství Beta.

Knihu si můžete koupit zde

Žádné komentáře:

Okomentovat